Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Rick Kostons en Steef v/d Woude blinke oet; Randy Wanten maak rentree!

Wát un waek hubbe veer achter de rugk veur os seniorenteams. Joa, de resultaten dit weekend vele taege. Os eesjte, driede en viefde verlore jammerlijk hun wedsjtrieje en os 2e moosj berusten in un geliek sjpel. De euverwinningen van de dames en de vets woge doa sjportief gezeen neit taegenop. Maar ondanks die resultaten veel d’r tóch unne héle houp te lache en viere bie de diverse teams.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.