Wedstrijdverslagen

Aan het eind van het lopende seizoen zal weer de gouden schoen worden uitgereikt aan de algeheel topscorer van alle seniorenteams. Vorig seizoen ging die prijs naar Bob Schoutrop met 18 goals. In tegenstelling tot voorgaande jaren dingen dit seizoen ook de veteranen mee naar deze felbegeerde trofee. Nu de zomertijd inmiddels weer is ingegaan, naderen we de ontknoping van de strijd der topscorers. En dus is er alle reden om de balans weer op te maken.

Aan de top van de ranglijst is er niets veranderd sinds de winterstop. Bo Knoops voert de ranglijst nog steeds aan en staat inmiddels op 26 doelpunten. Naaste belager is the usual suspect Stef Conjour die sinds de winterstop het netje veelvuldig heeft gevonden en inmiddels op 20 staat. Het gat naar de rest van de top van de ranglijst is substantieel. Desondanks mogen deze mensen best een compliment krijgen voor hun productie. Steve Krijgsman speelt als buitenspeler immers doorgaans in dienst van de ploeg maar heeft desalniettemin al 12 maal zelf gescoord. Marko Jevric staat op 11 en heeft zich inmiddels opgewerkt tot vaste spits van De Ster 1.

Een andere opvallende naam in de top van de ranglijst is die van veteraan Levi Nelissen. De teller bij Levi staat inmiddels op 9 en daarmee snoert hij zijn teamgenoten die veelvuldig klagen over zijn herhaaldelijk afmelden, vooralsnog de mond. Sterker nog: als we het aantal speelminuten van Levi in acht nemen dan is zijn productie ongekend. Zijn 9 doelpunten kwamen immers tot stand in welgeteld 280 minuten. Oftewel één doelpunt per 31 gespeelde minuten. Een productie die voor nieuwe hoofdtrainer Jean Maes ongetwijfeld aanleiding zal zijn om geregeld een kijkje te komen nemen bij de veteranen. Mede-veteraan Willem Thewissen ziet door deze opleving van Levi helaas wel zijn eigen kansen op een plek in De Ster 1 kleiner worden.

Bij De Ster 1 zien we dat, naast de veelscorende Jevric, de doelpunten netjes verdeeld worden tussen Hassan (7), Ricardo (7), Guillermo (5), Thijs (5), Stan (4), Guido C. (3), Guido R. (3) en Bob (3).

Bij De Ster 2 ontpopt, naast Steve Krijgsman, ook Luc Spaans (9 goal) zich stilaan tot een ware doelpuntenmachine. Youri Voesten heeft er namens De Ster 2 al 6 op zijn naam staan.

Bij De Ster 3 delen Mick Cremers en Thijs Kemp met ieder 7 goals vooralsnog de topscorerstitel. En bij De Ster 5 gaat die eer naar Marco Verhoeven met eveneens 7 treffers.

Bij de dames komen de goals niet alleen van Bo. Ook Samantha (9), Joy (6) en Siri (5) doen een aardige duit in het zakje.

En bij de veelscorende veteranen tot slot valt met name de productie van good-old Will Leurs op. Deze levende legende is hard op weg naar een standbeeld op ’t Hetjen door op 67-jarige leeftijd, in slechts 350 speelminuten dit seizoen, toch alweer driemaal het netje gevonden te hebben.

Aan alle topscorers veel succes gewenst in hun eindsprint!

Plaats

Naam

Team

Goals

1

Bo Knoops

Dames

26

2

Stef Conjour

Vets

20

3

Steve Krijgsmans

2e

12

4

Marko Jevric

2e, 1e

11

5

Luc Spaans

2e

9

 

Samantha Vanhouwe

Dames

9

 

Levi Nelissen

Vets

9

8

Hassan Benabdellouahab

1e

7

 

Ricardo Lucassen

1e

7

 

Mick Creemers

3e

7

 

Thijs Kemp

3e

7

 

Marco Verhoeven

5e

7

13

Youri Voesten

2e

6

 

Joy Creuwels

Dames

6

 

Robbie van der Linden

Vets

6

 

Roger Daemen

Vets

6

17

Guillermo Kroon

1e

5

 

Thijs Nieuwland

1e

5

 

Siri Vroemen

Dames

5

 

Willem Thewissen

Vets

5

 

Stefan Janssen

Vets

5

 

Rob Schulpen

Vets

5

 

Denny Vorstermans

Vets

5

 

Misha Dreessen

Vets

5

25

Stan Goossens

1e

4

 

Eleandro Carbone

2e

4

 

Marc Caubo

5e

4

 

Ron Marschal

Vets

4

 

Robert Lucassen

Vets

4

 

Math Caanen

Vets

4

31

Guido Cals

1e

3

 

Bob Dukers

1e

3

 

Guido Rutten

1e

3

 

Frank Haenraets

2e, 3e

3

 

Bart Linders

2e

3

 

Zoubair Roulam

2e

3

 

Ivo van den Bergh

5e

3

 

Michel Beks

5e

3

 

Dyonne Conjour

Dames

3

 

Will Leurs

Vets

3

41

Jari Knoops

2e

2

 

Mike Haberland

2e

2

 

Joep Nacken

2e

2

 

Ralph Janssen

3e

2

 

Rene Gooren

3e

2

 

Raoul Dassen

5e

2

 

Brahim Dagdaoui

5e

2

 

Noud Claessens

5e

2

 

Devon Moerkens

5e

2

 

Rachel van Erp

Dames

2

 

Piele Smeets

Vets

2

 

Eddy Ubbink

Vets

2

53

Cyril Bruinen

2e

1

 

Mike Schippers

3e

1

 

Bob Schoutropp

3e

1

 

Robin Janssen

3e

1

 

Danny Pepels

5e

1

 

Jesse Grummer

5e

1

 

Dean Schepers

5e

1

 

Ralph Doek

5e

1

 

Stan Ortmans

5e

1

 

John Pantus

5e

1

 

Kyra

Dames

1

 

Clannad Koumans

Dames

1

 

Jack Linders

Vets

1

 

Marc Lacroix

Vets

1

 

Gerard Martens

Vets

1

 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.