Wedstrijdverslagen

Dames kloppe Sjummert; Hilarische joarvergadering veteranen

Ich goan ut kort haute dees waek. D’r woort genog gevoetbald door de diverse seniorenteams. En auch nog ens mit positieve oetsjlaeg in de meeste gevallen. Op zichzelf dus genog te deile mit uch, echter… op mich rustte aafgeloupe waek auch de zjwoare taak om de notulen te haute bie de joarvergadering van de veteranen. Ut oetwirke van die notulen haet alle vrieje tied geverg dae ich houw. Doarom dus bie deze un kort versjlaag van alle seniorenteams, maar doanaeve zeer oetgebreide (en wurkelijk hilarische) notulen van de joarvergadering van de veteranen.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.