Wedstrijdverslagen

De Sjter 3 baalt van ‘derby der derby’s’! Will Leurs maak succesvolle rentree bie veteranen

In un weekend wo in de rechtgeaarde Sjteindenaer keuzes zat houw veur de besjteding van ziene vrieje tied (kinjeroptocht, rommelmert bie de Merode) moosjten drie seniorenteams aantraeje veur unne belangrieke wedsjtried. Os eesjte elftal ging de sjtried aan mit SHH oet Herten, dat dit sezoen pas eine keer verloare haet (van De Sjter euveriges), en moch in un ongerling duel besjlisse wae de 2e periode ging binnesjleipe én wae de grootste oetdager blif van Hoensbroek in de sjtried om ’t kampioensjap.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.