Wedstrijdverslagen

De Sjter 3 baalt van ‘derby der derby’s’! Will Leurs maak succesvolle rentree bie veteranen

In un weekend wo in de rechtgeaarde Sjteindenaer keuzes zat houw veur de besjteding van ziene vrieje tied (kinjeroptocht, rommelmert bie de Merode) moosjten drie seniorenteams aantraeje veur unne belangrieke wedsjtried. Os eesjte elftal ging de sjtried aan mit SHH oet Herten, dat dit sezoen pas eine keer verloare haet (van De Sjter euveriges), en moch in un ongerling duel besjlisse wae de 2e periode ging binnesjleipe én wae de grootste oetdager blif van Hoensbroek in de sjtried om ’t kampioensjap.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.