Wedstrijdverslagen

Sjlechs eine wedsjtried vonj dit weekend doorgang veur os seniorenteams. Maar wát veur eine. Os eesjte elftal moosj in unne heusse topwedsjtried aantraeje taege de ploug die veuraafgoand aan ’t sezoen woort getip es gedoodverfd kampioen, Geusselt Sport. Dat ’t sjpele taege Mesjtreichse plouge ummer bezunjere krachte losmaak bie os jonges, woort auch dít weekend waer beweze. De neutrale toesjouwers sjmulden bie ’t veurgesjotelde sjpektakel en de supporters oet Sjtein sjmulden nog éns get meer.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.