Wedstrijdverslagen

Frans en Thijs van 1 in aanvaring mit justitie!

De resultaten ’t aafgeloupe weekend woare wisselend veur de seniorenteams van os clubke. De Sjter 2 leed ’t jammerlijke en geflatteerde nederlaag in de topper taege Budel 2. De veteranen moosjten op zoaterdigmiddig hunne meerdere erkenne in de buren van Urmondia en auch de dames leden un onverwachse nederlaag taege Hulsberg. Ut einige versjil tusje de nederlagen van de veterane en de dames zoot ‘m in de beide topscorers. Bo Knoops wis veur de name ’t netje helaas neit te vinje, terwiel Stef Conjour maar leifs 3x raak wis te sjeite. De sjtried om de gouwe sjoon is dit weekend dus waer get sjpannender gewoare.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.