Wedstrijdverslagen

Frans en Thijs van 1 in aanvaring mit justitie!

De resultaten ’t aafgeloupe weekend woare wisselend veur de seniorenteams van os clubke. De Sjter 2 leed ’t jammerlijke en geflatteerde nederlaag in de topper taege Budel 2. De veteranen moosjten op zoaterdigmiddig hunne meerdere erkenne in de buren van Urmondia en auch de dames leden un onverwachse nederlaag taege Hulsberg. Ut einige versjil tusje de nederlagen van de veterane en de dames zoot ‘m in de beide topscorers. Bo Knoops wis veur de name ’t netje helaas neit te vinje, terwiel Stef Conjour maar leifs 3x raak wis te sjeite. De sjtried om de gouwe sjoon is dit weekend dus waer get sjpannender gewoare.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.