Wedstrijdverslagen

Res van seniorenteams vermaak zich prima mit randjzaken! Femieje Lucassen sjtraalt!

Hèhè, veer zeen waer begonne. Aafgeloupe zondig goof os eesjte elftal de aaftrap veur un nuujt competitiejoar, dat ongetwiefeld waer bol geit sjtoan van de successen, sjpanning en sensatie, zowel óp es naeve de velje. En vanzelfsjpraekend krieg geer al die zaken waer waekelijks netjes samengevat in de seniorenversjlage. Gelukkig hubbe de vaste reporters zich de veurbieje twee moanje redelijk rustig gehaute, wodoor de sjriever van dit sjtuk op un rustige maneier aan dit nuuje joar kent beginne en neit geliek aan de bak mot mit 25 oetgetikte pagina’s.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.