Wedstrijdverslagen

Res van seniorenteams vermaak zich prima mit randjzaken! Femieje Lucassen sjtraalt!

Hèhè, veer zeen waer begonne. Aafgeloupe zondig goof os eesjte elftal de aaftrap veur un nuujt competitiejoar, dat ongetwiefeld waer bol geit sjtoan van de successen, sjpanning en sensatie, zowel óp es naeve de velje. En vanzelfsjpraekend krieg geer al die zaken waer waekelijks netjes samengevat in de seniorenversjlage. Gelukkig hubbe de vaste reporters zich de veurbieje twee moanje redelijk rustig gehaute, wodoor de sjriever van dit sjtuk op un rustige maneier aan dit nuuje joar kent beginne en neit geliek aan de bak mot mit 25 oetgetikte pagina’s.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.