Wedstrijdverslagen

Verloren zoon Stef Conjour zet jacht op topscorerstitel Bo Knoops in!
Will Leurs haet kommende waeke tied euver!

Noa ’n bezunjer droevige waek mit meer euverlijdensberichten dan se normaal in ’n gans joar krigs es vereiniging, en wo in ’n humoristisch versjlaag neit op zien plaatsj zou zeen gewaes, pakke veer dees waek maar waer de droad op. Vanzelfsjpraekend in dit versjlaag neit allein ’n blik op de aafgeloupe wae, maar auch nog un terugkblik op de heroïsche wedsjtrieje die os seniorenteams twee weekende geleje oetvochten.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.