Wedstrijdverslagen

Ut woar aafgeloupe weekend un baeker- en inhoalweekend. Maar gelet op ’t grote aantal kunstgraasvelje veel d’r weinig in te hoale. Dat beteikende dus dat zowel ut driede es ut viefde geine officiële wedsjtried op ’t programma houw. De dames moosjte eigenlijk waal aantraeje, maar gove veurrang aan de vrouwluujzitting in Maes, utgein vanzelfsjpraekend waer de neudige leuke foto’s opleverde. Dus mannelijk Sjtein klaag neit. Ut eesjte woar veur de baeker aafgereis noa Landjgraaf veur ’n ontmoeting mit SVN, maar zoog de wedsjtried vlak veur ’t begin esnog aafgelasj waere door de sjeidsrechter. De vets krege op donderdig berich dat taegesjtenjter FC Ria neit koosj, en op vriedig dat vervangend taegesjtenjer FC Hoensbroek auch neit koosj. In allereil woort nog un oefenpartieke geregeld mit un combi-team van ut driede, ut viefde en de A-jeugd. De einige ploug die wáál sjpeelde, woar ut tweede dat mit 3-2 won veur de baeker taege Groene Ster.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.