Wedstrijdverslagen

Ozze seniorenteams blieve maar successen boeken dit sezoen. Auch dees waek trapten de veteranen un succesvol weekend aaf mit un 1-4 euverwinning bie ’t sjterker geachte VV Lanaken. Op zondig gove de dames dat ’n goud gevolg mit un aafgeteikende 5-1 euverwinning taege Sjummert. Doanoa hoalde of 2e elftal oet taege un teental (en noa 20 minute un achttal) sjpelers van Limburgia 2. De teller sjtopte bie 17-0 en toen vonj de sjeids ut noa 75 minute voetballe waal genog gewaes.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.