Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Ozze seniorenteams blieve maar successen boeken dit sezoen. Auch dees waek trapten de veteranen un succesvol weekend aaf mit un 1-4 euverwinning bie ’t sjterker geachte VV Lanaken. Op zondig gove de dames dat ’n goud gevolg mit un aafgeteikende 5-1 euverwinning taege Sjummert. Doanoa hoalde of 2e elftal oet taege un teental (en noa 20 minute un achttal) sjpelers van Limburgia 2. De teller sjtopte bie 17-0 en toen vonj de sjeids ut noa 75 minute voetballe waal genog gewaes.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.