Wedstrijdverslagen

Noa un waek weinig tot gein voetballe in competitie-verbandj (en dus gein versjlaag) woort d’r dees waek waer goei zaken gedoan door de meeste Sjter-teams. De Sjter 1 sjpeelde oet in Eygelse geliek taege mede-subtopper LHC. Ut tweede boekte un benauwde euverwinning taege EVV. Ut driede sjpeelde un degelijke partie taege Caesar maar ging helaas toch ten onger. De dames houwe dit weekend vriejaaf, maar wonne veurige waek opnuuj en sjtoan nog ummer boavenaan. De vets ginge ten onger taege Sjummert. En ut viefde bonj ut reserveteam van de sjutterie van Sjpaubaek aan de zegekar en zit volop in de kampioens-sjtried.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.