Wedstrijdverslagen

Noa un waek weinig tot gein voetballe in competitie-verbandj (en dus gein versjlaag) woort d’r dees waek waer goei zaken gedoan door de meeste Sjter-teams. De Sjter 1 sjpeelde oet in Eygelse geliek taege mede-subtopper LHC. Ut tweede boekte un benauwde euverwinning taege EVV. Ut driede sjpeelde un degelijke partie taege Caesar maar ging helaas toch ten onger. De dames houwe dit weekend vriejaaf, maar wonne veurige waek opnuuj en sjtoan nog ummer boavenaan. De vets ginge ten onger taege Sjummert. En ut viefde bonj ut reserveteam van de sjutterie van Sjpaubaek aan de zegekar en zit volop in de kampioens-sjtried.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.