Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

’T woar un waek die qua resultaten sjnel vergaete mot waere. De veteranen houwe, ondanks un selectie van 25 man, te weinig sjpelers om te voetballe. De selectieteams van 1 en 2 verlore hun partieje taege plouge oet 045. Auch ut driede koosj ut neit bolwirke taege Susteren 3. Gelukkig woar d’r waal nog un zjwoar bevochten punt te viere bie ozze dames en moch de FC Biejeingeraap van De Sjter 5, onger aanveuring van Marc Caubo, zelfs proosten op unne driepunter. Op anger vlakken woar ’t echter sjus un onvergaetelijke waek.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.