Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Veur ’t eesj dit sezoen houwe alle seniorenteams unne wedsjtried in ’t zelfde weekend. En dat leverde unne houp punten op, via euverwinningen van de veteranen, ut eesjte, ut tweede en de dames. Maar dat leverde veural auch waer unne haup sjieke verhoale op. Verhoale euver teamgeist, euver Ster-iconen, euver zate voetballers, sjpiejende grensrechters en nog veul en veul meer. Maar doa beginne veer dit weekend neit mit.

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.