Wedstrijdverslagen

Veur ’t eesj dit sezoen houwe alle seniorenteams unne wedsjtried in ’t zelfde weekend. En dat leverde unne houp punten op, via euverwinningen van de veteranen, ut eesjte, ut tweede en de dames. Maar dat leverde veural auch waer unne haup sjieke verhoale op. Verhoale euver teamgeist, euver Ster-iconen, euver zate voetballers, sjpiejende grensrechters en nog veul en veul meer. Maar doa beginne veer dit weekend neit mit.

 lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.