Wedstrijdverslagen

Wát un resultaten behoalden os seniorenteams dit weekend! ’T woar un woare punten- én doelpuntenraege veur gael zjwart. Op zoaterdig revancheerden de veteranen zich, via un euverwinning op Catsop, veur de nederlaag van veurige waek. En op zondig woort ’t allein maar baeter. Ut driede leed weliswoar un nederlaag, maar de mannen van 2 klopten koplouper Budel, en de mannen van vief wisten un zjwoarbevochten punt euver de sjtreep te trekke. En sjmiddigs keerde os eesjte mit unne 0-3 tusjesjtandj terugk van un hauf uurke voetballe taege SHH in Herten.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.