Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

veteranen

Zaterdag 29 november, de eerste ijskoude herfstdag van 2014.
17 warmbloedige Ster veteranen betraden het stadion " 't Hetje" te Stein. Vandaag namen ze het op tegen de leeftijdsgenoten van Ulestraten (UVC).  Alhoewel, 17 veteranen?! Er was een veteraan niet tijdig aanwezig. Wie?  Nou gewoon de man die op de zondag ervoor moet zorgen dat de jeugdige eerste elftalspelers een beetje fatsoen tonen en zich in ieder geval afmelden, mocht dat nodig zijn.

Ook al is dat om bijzondere redenen als een uitje naar de Efteling of zo, ik noem maar iets. Wie? Nou gewoon Jack van Iet van Sie van Tisse Kwaobe oët de Bôsj. Voor de jongeren onder ons Jackie de Das.
Niet afgemeld, niks. Of zou hij mentaal in de knoop zitten naar aanleiding van de wedstrijd van vorige week waarin hij volgens trainer Fredriks een dikke onvoldoende had gehaald.Niet lang getreurd, manschappen zat. Willem Thewissen werd door Leon "Pep" Fredriks gespaard voor de belangrijke wedstrijd tegen Havantia (weekje later). Paultje Janssen mocht in de basis starten evenals good old
Peter Janssen. De achterhoede werd gecompleteerd door Mat "borstenman" Cremers en Piele. Middenveld vanaf links naar rechts Stefan van Pierke Janssen, De Kel en Misha "snel en kwiek pal van
Mozambique". Voorin stonden eveneens van links naar rechts, Eddy Ubbink, Jacky pikorde nummer 1 Linders en Stef "assist" Conjour. UVC begon verrassend sterk maar De Ster pakte al snel de overhand. 1-0 was een assist van Stef en Jack Linders tikte de bal binnen. Bij de aftrap vroeg een UVC speler aan Paul Janssen "voetbalt d'n Daom neet mje?" waarop  Paultje de Pöt antwoordde "dae is veur vandaag te lich bevônje"!De 2-0 was een assist van alweer Stef en Eddy Ubbink tikte binnen. De Kel liet zich wisselen om zich ook te sparen voor de Havantia match. Eddy Ubbink werd door Misha  vrij voor doel gezet. Hij moest de bal echter voor zijn rechtse voet brengen en verprutste het kansje. Op de bank zei Will Leurs "snapste dat noë tot Eddy niks mit rechs kènt? " Hij werd gelijk
gepareerd door Neef Gerard die op zijn bekende zeer luide wijze uitriep "en dich dan Leurs, doë kèns toch gaar niks achterlijke!". Even later maakte UVC 2-1. Peter Janssen werd in de 5 meter, magistraal te kijken gezet door Paultje Booten. In de rust ontspon zich de discussie tussen Peter en Piele waarbij de laatste zei "Peter ik zei nog niet happen" maar Peter antwoordde "ik dacht, laat hem maar wegdraaien dan ren ik hem daarna wel na". Het typisch verschil van voetbalinzicht tussen de man die het eerste heeft gehaald en de man die het vijfde als plafond kende. Rust 2-1. Jack de
Linder werd vervangen door zijn evenknie Will Leurs. Math Cremers nam op de bank plaats ten faveure van Robbie Van der Linden (inmiddels 7 pinten rijker). Loper Eddy Ubbink ging zijn revue activiteiten uitvoeren en in zijn plaats kwam -niet loper- Ron Marchal. De wissels pakten goed uit. Assist nummer 3 van Stef Conjour leverde een Cruijffiaans doelpunt op van Marc Lacroix. Deze Dautzenberg addept tikte de bal bekeken met buitenkantje rechts binnen. Een diepe "willem thewissen achtige" bal van Ulestratenzijde viel tussen de spits van UVC en onze in het nieuw gestoken doelman (gifgroen "safe the whale" keeperspak) betekende de 2-3. Een onstuimige Piele kreeg even rust en dat kwam de opbouw ten goede. Met 10 man speelde de excellente Misha,
compleet met witte Michael Jackson handschoenen, zijn gewichtsgenoot Stefan Janssen vrij. Deze scoorde op sublieme wijze vanaf 20 meter de 4-2. De tot dan onzichtbare topspits Will Leurs kreeg plots de bal in de voeten door een magistrale overstap van Stef Conjour. Will, die niet meer zo makkelijk wegdraait werd geattaqueerd door de UVC verdediger. Onze oude man wist nog 12cm de lucht in te springen waardoor hij niet geraakt werd. De ziedende tackle werd ontweken maar Will schrok wel en riep luid de ferme woorden "dit vènj ich neet leuk, ich doon toch niks". Nou, dat laatste wisten zijn Stercompanen wel, hij had inderdaad nog niks gedaan de hele wedstrijd. Man of the match, Misha Dreessen, bepaalde de eindstand op 5-2. Potje binnen!

Dan als slotakkoord even iets anders, als jonge vader moet me dit van het hart.'S Morgens waren de "wedstrijd mini F-jes" kampioen geworden.
Hoofdtrainer Rob Schulpen en trainers Barry Beckers en Ron Frijters hadden dit gedenkwaardige moment omlijst door een feestje te regelen in de kantine. Er was een mooie beker voor ieder voetballertje. Verder was er pannenkoek, broodjes knakworst en liters ranja. Voor de ouders was er vlaai en koffie! De eerste elftal spelers van 2030 renden in de tussentijd vrolijk rond, de ouders
begonnen al voor 12 uur met pinten. Kortom een gezellige boel door het initiatief van deze mini F trainers. Dit maakt van een club een vereniging, van voetballers en ouders een team, van De Ster De Ster. Hiervoor is maar één woord GIGA TASTISCH! Bedankt en een diepe buiging!

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.