Wedstrijdverslagen

De Ster JO11-2 moest dit weekend thuisaantreden tegen SVM JO11-1. Onze jongens moesten het doen zonder de beresterke Lucas, die op vrijdagavond laat in Amsterdam op de tribune zat bij Nederland-Engeland. En dus was Lucas vrijdag live op televisie te zien. In de warming up hadden onze jongens al gezien dat de tegenstanders gemiddeld toch wel een koppie groter waren. Een extra reden om er een schepje bovenop te doen. De trainers gaven voor de wedstrijd ook mee om in balbezit gewoon net zo lekker te blijven voetballen als de afgelopen maanden, maar om bij balverlies lekker fel “erop te klappen”. En dat brachten de jongens prima in de praktijk.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.