Wedstrijdverslagen

Op de 2e dag van de meteorologische herfst in het jaar des heeren 2017 ging het bekeravontuur van onze kleppers van de Jeugd Onder 11 (4) van start. Na een intensieve trainingsweek verzamelden we op de VIP parkeerplaats voor stadion ’t Hètje. Navraag leerde dat de trainers (sir Roger Delacroix en zijn bekwame secondanten Thei Cleuskens en Raymond Heuts) een goed gevoel hadden over de mate waarin hun team klaar zou zijn voor weer een jaar strijd op het hoogste toneel. Dat zelfvertrouwen gaf hen de moed om ook 2 fotografen mee te vragen naar de seizoen ouverture  tegen de leeftijdsgenoten van Daalhof. De fameuze Marja C. van het vooraanstaande damesblad Linda en ras kunstenaar Richard R. van het bekende mannenblad Playboy gaven daarom acte de présence.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.