Wedstrijdverslagen

Dit weekend begon voor De Ster JO9-1 de voorjaarscompetitie. Na het kampioenschap in de 1e klasse werd het team nu ingedeeld in de hoofdklasse. De eerste wedstrijd stond er meteen een warm welkom in de nieuwe klasse op het programma, want er moest worden gevoetbald tegen Roda JC JO9-1.

Er werd gespeeld op trainingscomplex Kaalheide op een kunstgrasveld dat nogal aan de harde kant was. Keeper Warre kan daarover meepraten want hij heeft op zaterdagmiddag kilometersver geschreeuwd toen papa en mama de korrels uit zijn geschaafde elleboog peuterden…

lees het verslag knop 200

jo9 1 b

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.