Wedstrijdverslagen

Doordeweekse wedstrijd tegen Roda JC was ook een geweldige ervaring!

De Ster JO9-1 speelde deze week maar liefst drie wedstrijden in 6 dagen, maar de beloning mocht er ook zeker zijn. Want na een zwaarbevochten gelijkspel in en tegen Susteren JO9-1 op maandag, en een fantastische ervaring op donderdag, in de vorm van een wedstrijd in het Parkstad Limburg Stadion tegen Roda JC JO9-1, werd vandaag het kampioenschap binnengehaald via een 2-0 overwinning op Sittard JO9-1!

lees het verslag knop 200

De Ster JO9 1 pakt kampioenschap

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.