Wedstrijdverslagen

Daar zijn ze weer!! De mini fjes! Zaterdag 10 september was ons eerste toernooi van het seizoen. De kleine mannen en dame hebben het super goed gedaan. Langzaam aan zie je dingen terug komen in de wedstrijden die we in de training oefenen. De laatste wedstijd, toen ze helemaal leeg gespeeld waren, wisten ze zich nog eens helemaal op te laden en zomaar de wedstrijd te winnen! En dat na 3 "verloren" wedstrijden. Trots op ze!! Lees verder voor de foto's.

De fotomomenten...

1

2

3

4

5

6

7

8

minif

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.