Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Daar zijn ze weer!! De mini fjes! Zaterdag 10 september was ons eerste toernooi van het seizoen. De kleine mannen en dame hebben het super goed gedaan. Langzaam aan zie je dingen terug komen in de wedstrijden die we in de training oefenen. De laatste wedstijd, toen ze helemaal leeg gespeeld waren, wisten ze zich nog eens helemaal op te laden en zomaar de wedstrijd te winnen! En dat na 3 "verloren" wedstrijden. Trots op ze!! Lees verder voor de foto's.

De fotomomenten...

1

2

3

4

5

6

7

8

minif

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.