Wedstrijdverslagen

Zondag staat alweer de laatste ienie mini training op het programma. Het is dan bovendien moederdag dus een ideale gelegenheid voor alle kinderen en hun papa’s om ’s ochtends mama te verrassen met een ontbijt op bed, om vervolgens het voetbaltenue aan te trekken en lekker te komen voetballen. Onder een stralend zonnetje kunnen de kinderen dan voor de laatste maal dit seizoen een leuke training afwerken. En als ultieme beloning worden er na afloop broodjes knakworst en pannekoeken geserveerd in de kantine. We hopen én rekenen op een grote opkomst!

Rob en Evita

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.