Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Zondag staat alweer de laatste ienie mini training op het programma. Het is dan bovendien moederdag dus een ideale gelegenheid voor alle kinderen en hun papa’s om ’s ochtends mama te verrassen met een ontbijt op bed, om vervolgens het voetbaltenue aan te trekken en lekker te komen voetballen. Onder een stralend zonnetje kunnen de kinderen dan voor de laatste maal dit seizoen een leuke training afwerken. En als ultieme beloning worden er na afloop broodjes knakworst en pannekoeken geserveerd in de kantine. We hopen én rekenen op een grote opkomst!

Rob en Evita

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.