Wedstrijdverslagen

Zaterdag 28 november stond de wedstrijd Tegen Susteren F2 op het programma. Na twee zware maar goede trainingen zijn onze jongens en meisjes gebrand op een goed resultaat. We kleden ons om en na de tactische bespreking door de trainers Roger en Dennis gaan onze helden het veld op. Vandaag mogen we ook getuigen zijn van het debuut in ons team van Kayleigh. Ons team maakt zich klaar voor de wedstrijd en wil zich van hun beste kant laten zien. 

Vanaf de aftrap blijkt dat ook deze tegenstander een aardig balletje kan trappen. De eerste minuten van de wedstrijd gaat ons team onder aanvoering van een zeer gedreven Quinten ( zijn geheim was cornflakes bij het ontbijt) in de aanval. We krijgen enkele mooie kansen maar de paal  niet helemaal zuivere schoten en een goede keeper zorgen ervoor dat het 0-0 blijft. Ook Susteren krijgt enkele zeer mooie kansen maar bij ons in de goal staat Sem die als een ware panter met katachtige reflexen de bal op alle mogelijke manieren zijn doel schoon houdt. Maar op een gegeven ogenblik via een ongelukkige klutsbal val de 0-1 in de netten. Ons team recht de rug en gaat weer proberen aan de aanvallen onder aanvoering van Devin en Levi. Helaas begint Susteren sterker en sterker te worden en ook hun aanvalsgolven weer steeds meer en meer Onze verdediging bestaande uit Milan, Kaylo en Quinten slaan diverse aanvallen af. 

f5 1f5 2

Toch slaagt de tegenstander erin om de 0-2 te maken. Wat volgt is een mooie aanval van ons team wat resulteert in een mooie goal van onze spits Jaden die dit zeer bekwaam af maakt. dan in een kort tijdsbestek slaat de tegenstander doe en scoort de 1-3 en is het rust. De spelers staan na een verfrissende limonade klaar voor de 2 de helft en met vereende krachten willen ze zorgen voor de aansluitingstreffer. Ashley , Levi , Jaden , Quinten, Kaylo, Kayleigh, Sem, Devin en Milan stuk voor stuk zetten ze zich in voor die 2de goal te maken. Maar ondanks een mooie individuele actie van Kayleigh en een bal op de bal van Levi blijft de teller op 1-3 staan. Dan blijkt uiteindelijk ook tegenstander een maatje te groot te zijn en scoren ze snel achter elkaar de 1-4 en de 1-5. het verzet van ons team is gebroken en Susteren blijft aanvallen. Dankzij  super Sem in de goal blijft de schade beperkt en scoren ze nog maar 1 keer 1-6.  Net als vorige week is de tegenstanders beter dan ons dus winnen zij ook terecht. Ook nu weer een groot compliment aan onze sterren die wel alles hebben gegeven en vooral als een team hebben gespeeld. Op naar volgende week waar we weer met veel plezier ons kanjers zullen aanmoedigen.

Erwin

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.