Wedstrijdverslagen

Door een 4-1 zege op OVCS B1 wist onze B jeugd het lang verwachte kampioensschap in de wacht te slepen. Er stond dit seizoen geen maat op het elftal van Bjorn en Robert. Door alle wedstrijden in volle winst om te zetten (met slechts een handvol tegendoelpunten) was de titel uiteindelijk een koud kunstje. Het gros van de spelers wacht volgend seizoen een moeilijkere opgave. Als A1 mag men het dan gaan proberen in de hoofd - of eerste klasse.

Iedereen natuurlijk een dikke proficiat en alvast veel succes volgend seizoen.

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.