Overig Ster nieuws

Hoewel het seizoen 20/21 de boeken in gaat als een vreemde en “voetbalarme” jaargang zien wij alle reden om het jaar volgens traditie af te sluiten. Op zaterdag 17 Juli wordt eerst de jeugdafdeling getrakteerd op een feestelijke voetbal-en spellenhappening. Vanaf 17.00 uur wordt het seizoen met de gebruikelijke feestelijk heden afgesloten. Wij houden daarbij nog steeds rekening met de geldende maatregelen. Maar alle bekende ludieke taferelen, anekdotes en awards zullen ook nu weer worden ten tonele worden gebracht. Benieuwd wie de nieuwe Sterhelden van dit seizoen zijn ? Kom naar ons AVENGERS bal vanaf 17.00 uur. Members only …

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.