Overig Ster nieuws

Wij zijn trots en blij dat Giel Piereij ervoor kiest om vanaf komend seizoen weer voor ons vlaggenschip te spelen.

Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Fortuna Sittard maar toch is Giel met recht een jongen van onze club te noemen. Zijn eerste seniorenmomenten balde hij immers voor ons vlaggenschip. Binnen no-time ontpopte hij zich in De Ster 1 tot een van de publiekslievelingen. Altijd 200% inzet, tweebenig, razendsnel, tomeloze energie, neusje voor doelpunten, technisch uitstekend, op handen gedragen door zijn teamgenoten ……wat is Giel niet? Een gouden jongen uit groot Stein is terug op het oude nest. Als RKSV De Ster zijn we daar maar wat blij mee. Onze supporters kunnen vanaf seizoen 2021-2022 weer vol trots van Gielke Piereij in geel zwart genieten.

Meer selectienieuws volgt snel.

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.