Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Na afloop van het seizoen 2020-2021 neemt Jean Maas afscheid als hoofdtrainer. 

Na 4 fijne jaren – met promotie naar de eerste klasse als absolute hoogtepunt - vindt Jean het tijd voor andere zaken, zo deelde hij spelersgroep, staf en bestuur recentelijk mee. Jean zal zeker betrokken blijven bij onze vereniging maar kiest ervoor om vooral meer tijd aan zijn gezin te besteden. Een keuze die wij natuurlijk respecteren.
Maar zover is het natuurlijk nog lang niet ; Als de Covid miserie het toelaat zullen Jean en de zijnen een plaatsje in de subtop willen behouden en zo ook het laatste seizoen tot een groot succes maken.  

Bestuur RKSV De Ster

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.