Overig Ster nieuws
Helaas kan de laatste ienie mini training van aankomende zondag niet doorgaan.
Door de laatste corona maatregelen mogen er geen ouders op het complex van RKSV De Ster en is de kantine gesloten. Wij hopen dat we deze training alsnog kunnen inplannen na 3 weken. Dus hou facebook en de website in de gaten voor het laatste nieuws.
De kinderen vanaf geboortejaar 2015 mogen wel 2 keer meedoen aan een training op maandag avond van 18.00 tot 19.15 uur. Maar ook hierbij mogen geen ouders aanwezig zijn. De trainer zal de kinderen opvangen bij de poort en daar ook weer terug brengen na de training. (zorg dat de trainer je telefoonnummer heeft). Vinden de kinderen het leuk na deze 2 trainingen, mogen ze inschrijven via de website (https://www.svdester.nl/inschrijven/ster-lidmaatschap).
De 2 trainings avonden die vermeld staan op de flyer die jullie afgelopen zondag hebben gekregen, worden dus verplaatst naar de maandag. 
Meldt uw kind wel even aan per mail, zodat wij weten met hoeveel trainers we aanwezig moeten zijn. 
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Hopelijk kunnen we jullie snel weer met het hele gezin verwelkomen bij rksv de ster! 
Sportieve groetjes van de ienie mini trainers. 
ienie mini 2020

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.