Overig Ster nieuws

Er gelden rondom corona allerlei regels die het organiseren van sportevenementen er niet makkelijker op maken. Bij De Ster is een snelle (triage) registratie mogelijk als je de kantine gaat bezoeken.

Via je smartphone kun je gemakkelijk een QRcode scannen die bij elke ingang te vinden is. Hiermee kom je op een website waar je een korte gezondheidscheck doet. Het resultaat, als je gezond bent, kun je vervolgens per mail versturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. waardoor de informatie automatisch maximaal 14 dagen bewaard blijft.

Bij een negatief resultaat mag je uiteraard niet naar binnen.

Omdat de sportkantine aan covid voorwaarden moet voldoen, hebben we deze maatregel getroffen.

We moeten bezoekers vragen hun contactgegevens beschikbaar te stellen en toe te stemmen met de verwerking en overdracht van die gegevens ten behoeve van de uitvoering van een eventueel bron- en contactonderzoek door de GGD. Het gaat daarbij om:

  • volledige naam;
  • datum, aankomsttijd en placering van het bezoek;
  • e-mailadres;
  • telefoonnummer;
  • toestemming.

Doe je mee en maak je het jezelf én ons gemakkelijk?

We zien je graag gezond bij De Ster.

Kijk hier voor ons covid reglement.

COVID TRIAGE POSTER STER webartversie

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.