Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

De grootste individuele voetbalweek 'Soccer Challenge' is maandag 17 augustus van start gegaan. Ik alle vroegte begonnen de spelers te verzamelen. Dit jaar verwelkomen we nog meer clubs uit het Limburgse.

Na de grandiose opkomst met geel/zwart balonnenspektakel werden de deelnemers welkom geheten door de voorzitter van De Ster en Wethouder Hub Janssen. Daarna volgde het bekende fotomoment, met zijn allen en ieder apart. Toen dat allemaal achter de rug was kon de eerste dag beginnen. Het weer zit mee en ook wat betreft de nieuwe spellen zijn er ook dit jaar weer uitdagingen genoeg.

sc web art

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.