Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

De ienie mini trainingen die geleid worden door Rob Schulpen en Evita Ritzen-Neilen gaan dit jaar helaas niet door. Door de corona-crisis was er al een uitstel van de start, maar ook een latere start blijkt telkens opnieuw niet mogelijk. 
Daarop is de knoop doorgehakt en besloten om deze trainingen voor de allerkleinsten te verschuiven naar volgend jaar. We zullen dan de trainingen openstellen voor meerdere geboortejaren, zodat toch elke voetballer ooit als ienie mini gestart kan zijn. 
Meer informatie via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Ienie mini trainingen gaan in 2020 niet door. In 2021 mogen meerdere leeftijdscategorieën meedoen. 


ienie mini 2020 art

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.