Overig Ster nieuws

Als gevolg van de Corona Crisis zullen de jubileumfeesten in Juni niet doorgaan in de oorspronkelijk geplande vorm. Bestuur en organisatiecomité wachtten de ontwikkelingen af en zullen te zijner tijd bekijken of - en in welke vorm - er aandacht geschonken wordt aan het 80 jarig bestaan van de vereniging. Mogelijkerwijs worden bepaalde thema’s van het jubileumfeest doorgeschoven naar de zomerstop en/of de seizoensstart 2020-2021. Daarover wordt in Mei beslist.
Artiesten, leveranciers en andere betrokkenen worden van dit besluit op de hoogte gesteld. Boekingen en eventueel gemaakte afspraken komen te vervallen.
Bestuur RKSV De Ster

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.