Overig Ster nieuws

Zaterdag, 21 maart, is Gerrit Houben overleden. Op 83 jarige leeftijd is zijn Sterhart plots gestopt met kloppen. Wij verliezen een Sterman in hart en nieren. Samen met zijn Mia beheerde hij geruime tijd de kantine op ons vorige sportcomplex “ ’t Meigaat”. Vele jaren en tot het laatste moment was hij met plezier lid van ’t o zo belangrijke wirkcomité. En tientallen jaren was hij lid van de supportersclub. Gerrit, je blijft in onze gedachten als die betrokken, loyale, vriendelijke en onmisbare clubman. Rust zacht Sterman, je blijft in onze gedachten!

bestuur, leden en supporters
RKSV De Ster

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.