Overig Ster nieuws

Maandag 23 maart bereikte ons het trieste bericht dat Herman Soons in de nacht van zondag op maandag op 80 jarige leeftijd overleden is.

Herman verdedigde het doel van onze club in de 60-er jaren. Hij maakte in die succesvolle Sterperiode, als betrouwbare doelman, furore in De Ster 1. Nadien speelde hij nog vele jaren enthousiast bij de veteranen. Als lid van de supportersclub is hij altijd bij onze club betrokken gebleven. Een mooi mens, rijzig, aimabel en goedlachs is heen gegaan.
Herman, nummer 1, bedankt voor alles. Vaarwel en rust zacht!

bestuur, leden en supporters
RKSV De Ster

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.