Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

In verband met de totale afgelastingen door de KNVB gaat ook deze activiteit niet door. 
Oranje onder 16, onder begeleiding van coach Martijn Reuser en Bert Konterman komen maandag 16 maart a.s. trainen op het Ster complex. Van 15:00 tot 18:00 uur zijn deze jongens te bewonderen. Het Nederlands elftal voor spelers onder 16 jaar schreef onlangs het UEFA Development Tournament in Portugal op haar naam. Tijdens het door de KNVB georganiseerde toernooi speelde Onder 16 tegen Duitsland, Portugal en Colombia.

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.