Overig Ster nieuws

Sinterklaas en zijn pieten kwamen woensdag 27 november tijdens de training een niet geheel onverwacht bezoekje brengen aan De Ster! Voor de jeugdigen was het toch weer even spannend of ze niet per ongeluk vergeten zouden worden. De voetballertjes hoefden niet lang in spanning te zitten, want meteen aan het begin van de training stond de Sint al langs het veld. (kijk ook verder voor de foto's)

De Sint nam alle tijd om de sportievelingen aan het woord te laten en ook wist hij zelf het nodige van de spelers… nee voor de Sint geen geheimen.
Met dank aan Evita voor de mooie foto’s en Chantal en Anita voor de geweldige organisatie.

Bekijk ze hier allemaal...

sint2019 pano

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.