Overig Ster nieuws

Met enorme verslagenheid namen wij zondag kennis van het overlijden van Gunther Lange en zijn partner, als gevolg van een noodlottig ongeval in Belgie.

Gunther was vorig jaar trainer van de JO17 en zou ook in het nieuwe seizoen voor de groep staan. Maar we kennen Gunther natuurlijk ook als trouwe supporter van het eerste elftal en oogappel Guillermo in het bijzonder. Het verlies van Gunther komt dus ontzettend hard aan binnen de gehele Ster familie. De komende dagen zal vanuit de selectie alsook de junioren groep uitvoerig stil worden gestaan bij dit grote verlies. Onze gedachten gaan uit naar Guillermo , Marieke, Deiñé en hun naasten. We wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Lieve Gunther, rust zacht

Bestuur RKSV De Ster

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.