Overig Ster nieuws

Het seizoen is met de feestavond, zaterdag 22 juni, officieel afgesloten voor RKSV De Ster. Ondanks de warmte en een klein parkeerprobleem was de opkomst ruim voldoende. Na overhandiging van de promotieschaal door super-supporter Pauline Bonk kon de receptie van start gaan. Na de wethouder, buur-verenigingen, verschillende vaatjes bier en andere cadeaus kon het echte feest losbarsten. 
Namens het bestuur willen we alle vrijwilligers, supporters, spelers en leden hartelijk bedanken voor het geweldige jaar. Graag tot volgend seizoen, maar dan in de 1e klasse! 
Zoals je gewent bent is e.e.a. vastgelegd...BEKIJK HIER HET FEEST

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.