Overig Ster nieuws

De teamindelingen voor de jeugd zijn bekend. Via het menu TEAMS kun je de samenstelling per team bekijken. Deze indeling is nog onder voorbehoud. Een enkele wisseling kan nog plaatsvinden. Dit is afhankelijk van nieuwe aanmeldingen. Voor sommige teams zoeken wij nog leiders en trainers. Neem gerust contact op om te informeren naar de mogelijkheiden. Verder hopen we zo snel mogelijk de teamfoto's binnen te krijgen. Dat kan via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
In elk geval alvast veel succces met je nieuwe team!

Bestel de clubhanddoek

klik op de banner
club handoek 2020 banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.