Overig Ster nieuws

Aan het eind van het lopende seizoen zal weer de gouden schoen worden uitgereikt aan de algeheel topscorer van alle seniorenteams. Vorig seizoen ging die prijs voor het tweede jaar op rij naar Bo Knoops. En ook op dit moment is onze prima donna Bo weer de trotse lijstaanvoerder en heeft ze al een forse voorsprong op de concurrentie opgebouwd.
Net zoals voorgaande jaren tellen enkel de in competitieverband gescoorde doelpunten mee. In deze tweede seizoensupdate kunnen we al wat stevigere uitspraken doen over de scoringsdrift van onze goalgetters. Want met nog 8 tot 10 wedstrijden op het programma voor alle teams, begint de tijd langzaamaan te dringen voor diegenen die nog aanspraak willen maken op de gouden schoen.

Zoals reeds gemeld wordt de ranglijst weer aangevoerd door Bo Knoops met 21 goals. Haar naaste achtervolgers zijn Stef Conjour en Jenki Jevric, beiden met 14 goal. Stef lijkt zich bij de veteranen steeds meer te schikken in een rol als aangever. Met dat in het achterhoofd is zijn score nog altijd indrukwekkend. Hetzelfde kan gezegd worden van de prestatie van de altijd gedreven Jenki, die vrijwel elk weekend tweemaal in actie komt (bij de veteranen en het vierde).

Bij ons eerste elftal wordt er dit seizoen ook aan de lopende band gescoord. Dat resulteert in top 10-posities voor Giel Piereij (12 goals), Boyd Stoffels (11) en Bob Dukers (6). Voor de veteranen zijn verder ook Rob Schulpen (8), Bart Pantus (7) en Pascal Conjour (6) prima op schot dit seizoen. En bij de dames heeft de afgetrainde Dyonne Conjour (7) de laatste weken de smaak flink te pakken. Bij het tweede is men dolblij dat Steve Krijgsman weer fit is. In een beperkt aantal optredens heeft hij inmiddels alsweer vijfmaal het netje gevonden. Namens het vierde zijn, naast de al genoemde Jenki, gouwe ouwe Raoul Dassen (5) en jonkie Geoffrey van Hecke (4) goed op schot. Bij het derde zijn de doelpunten netjes verdeeld over meerdere spelers.

Neemt u verder het lijstje in alle rust door en droom even weg bij de namen van de vele living legends en future legends die onze club rijk is. Een speciale vermelding tot slot is er voor Baron Prickett die als doelman van De Ster 4 dit seizoen het netje heeft weten te vinden. Hulde!

Wij wensen alle topscorers veel succes toe bij hun doelpuntenjacht.

1.

Bo Knoops

Dames

21

2.

Jenki Jevric

Vets, 4e

14

 

Stef Conjour

Vets

14

4.

Giel Pierij

1e

12

5.

Boyd Stoffels

1e

11

6.

Rob Schulpen

Vets

8

7.

Dyonne Conjour

Dames

7

 

Bart Pantus

Vets

7

9.

Bob Dukers

1e

6

 

Pascal Conjour

Vets

6

11.

Guillermo Langen

1e

5

 

Steve Krijgsman

2e

5

 

Raoul Dassen

4e

5

 

Misha Dreessen

Vets

5

 

Denny Vorstermans

Vets

5

16.

Randy Wanten

1e

4

 

Geoffrey van Hecke

4e

4

 

Levi Nelissen

Vets

4

19.

Jeroen van Meyel

1e

3

 

Luca Bruijnestein

2e

3

 

Erik Paulissen

2e

3

 

Bob Schoutrop

3e

3

 

Thijs Kemp

3e

3

 

Ralph Janssen

3e

3

 

Ralph Doek

4e

3

26.

Davy Hodselmans

1e

2

 

Brian Debie

1e

2

 

Steffan Laumen

1e

2

 

Frank Haenraets

2e

2

 

Bart Linders

2e

2

 

Rene Gooren

2e

2

 

Tim Giebels

3e

2

 

Robin Janssen

3e

2

 

Rudi Gooren

3e

2

 

Ivo van den Bergh

4e

2

 

Brian Haenen

4e

2

 

Mark Habets

4e

2

 

Jesse Grummer

4e

2

 

Cynthia Kughler

Dames

2

 

Siri Vroemen

Dames

2

 

Ron Marchal

Vets

2

 

Marc Lacroix

Vets

2

 

Will Leurs

Vets

2

44.

Mike Haberland

1e

1

 

Timo Haberland

1e

1

 

Hassan Benabdellouahab

2e

1

 

Joep Nacken

2e

1

 

Quin Konings

2e

1

 

Jari Knoops

2e, 4e

1

 

Roy Visschers

3e

1

 

Ludi Claessens

3e

1

 

Mike Schippers

3e

1

 

Serge Grobbee

3e

1

 

Lars Poulissen

3e

1

 

Andy Verheyen

4e

1

 

Brahim Dagdaoui

4e

1

 

Noud Claessens

4e

1

 

Danny Pepels

4e

1

 

Michel Beks

4e

1

 

Baron Prickett

4e

1

 

Patrick Schepers

4e

1

 

Joy Creuwels

Dames

1

 

Samantha Vanhouwe

Dames

1

 

Demi Fredrix

Dames

1

 

Rachel van Erp

Dames

1

 

Cindy Peters

Dames

1

 

Maud Daemen

Dames

1

 

Frank Peters

Vets

1

 

Gerard Martens

Vets

1

 

Robbie van der Linden

Vets

1

 

 

 

 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.