Overig Ster nieuws

Door de fantastisch georganiseerde middag kon Sinterklaas tijdens zijn drukke schema toch nog even aanschuiven in de Ster kantine tijdens het heerlijke Sinterklaasfeest. Heel veel kindje mochten bij de Sint en zijn pieten komen om iets te vertellen of zingen of gewoon even een handje te geven. Ze werden allemaal verrast met een leuk presentje. De Sint vertelde dat hij nog een tijdje in het land is en dat alle kinderen hun schoentje zo vaak als ze willen mogen zetten.
Kijk snel verder voor de foto's.

Klik hier voor de foto's

Sinterklaascomité bedankt voor de geweldige organisatie. Resi heeft zich moeten splitsen, de jongste bij Sinterklaas terwijl de oudste kampioen werd op het hoofdveld.
Evita bedankt voor de schitterende foto's.

sint2018 web onder

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.