Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Aan het eind van het lopende seizoen zal weer de gouden schoen worden uitgereikt aan de algeheel topscorer van alle seniorenteams. Vorig seizoen ging die prijs voor het tweede jaar op rij naar Bo Knoops. Hoewel onze vereniging al heel wat geweldige goalgetters in haar gelederen heeft gehad, lijkt het er toch sterk op dat we de prijs voor de topscorer beter maar al kunnen omdopen in de Bo Knoops-award, want het heeft er alle schijn van dat Bo haar reeks blijft voortzetten voorlopig. Ook bij deze eerste seizoensupdate prijkt haar naam weer bovenaan het lijstje topscorers.

Net zoals voorgaande jaren tellen enkel de in competitieverband gescoorde doelpunten mee. In deze eerste seizoensupdate trekken we nog niet al te veel conclusies. Sommigen van de vaste namen prijken weer op de lijst. Anderen moeten nog op dreef komen.

Wat in elk geval opvalt is dat the usual suspects Bo Knoops (13 stuks) en Stef Conjour (10) worden gevolgd door twee eerste elftalspelers: Boyd Stoffels en Giel Piereij, beiden met 7 goals. Pascal Conjour blijkt, getuige zijn 5 goals, ook al prima geïntegreerd bij de veteranen dit seizoen.

Neemt u verder het lijstje in alle rust door. Want er prijken zowel namen van jeugdige talenten, als van nieuwe aanwinsten, als van vermaarde Ster-legendes op. In die laatste categorie mogen we o.a. Frank “Bitterbal” Haenraets, Dyonne Conjour, Ron Marchal, Gerard Martens, Ralph Doek en Mark Habets scharen. Allen wisten zij al het netje te vinden. Evenals veterinnen-legend Cindy Peters en… hij flikt het ook op 69-jarige leeftijd alweer… Will Leurs. Hulde!

Wij wensen alle topscorers veel succes toe bij hun doelpuntenjacht.

 

Naam

Team

Goals

       

1.

Bo Knoops

Dames

13

2.

Stef Conjour

Vets

10

3.

Boyd Stoffels

1e

7

 

Giel Pierij

1e

7

5.

Pascal Conjour

Vets

5

6.

Rob Schulpen

Vets

4

 

Jenki Jevric

Vets, 4e

4

8.

Luca Bruijnestein

2e

3

 

Raoul Dassen

4e

3

 

Levi Nelissen

Vets

3

 

Misha Dreessen

Vets

3

12.

Jeroen van Meyel

1e

2

 

Bob Dukers

1e

2

 

Guillermo Langen

1e

2

 

Frank Haenraets

2e

2

 

Bart Linders

2e

1

 

Bob Schoutrop

3e

2

 

Thijs Kemp

3e

2

 

Ralph Janssen

3e

2

 

Ivo van den Bergh

4e

2

 

Dyonne Conjour

Dames

2

 

Siri Vroemen

Dames

2

 

Bart Pantus

Vets

2

 

Will Leurs

Vets

2

 

Denny Vorstermans

Vets

2

 

Ron Marchal

Vets

2

 

Marc Lacroix

Vets

2

28.

Davy Hodselmans

1e

1

 

Erik Paulissen

2e

1

 

Rene Gooren

2e

1

 

Joep Nacken

2e

1

 

Roy Visschers

3e

1

 

Tim Giebels

3e

1

 

Robin Janssen

3e

1

 

Mike Schippers

3e

1

 

Rudi Gooren

3e

1

 

Ralph Doek

4e

1

 

Andy

4e

1

 

Brian Haenen

4e

1

 

Mark Habets

4e

1

 

Brahim Dagdaoui

4e

1

 

Noud Claessens

4e

1

 

Samantha Vanhouwe

Dames

1

 

Joy Creuwels

Dames

1

 

Rachel van Erp

Dames

1

 

Cindy Peters

Dames

1

 

Gerard Martens

Vets

1

 

Robbie van der Linden

Vets

1

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.