Overig Ster nieuws

Vol trots mogen wij bekend maken dat CTC Transport de komende 3 jaar zal gaan fungeren als hoofdsponsor van onze verening. Het bedrijf van Marc en Corina Creuwels gelegen aan de Sanderboutlaan in Elsloo zal ons op allerlei manieren ondersteunen. We zijn blij dat we een Steinse ondernemer hebben kunnen vinden die onze vereniging een warm hart toedraagt. CTC is natuurlijk niet helemaal onbekend bij ons, daar zij al een aantal jaren fungeren als sponsor van de club. Komende weken zullen we zaken gaan uitvoeren, zodat ons 1e elftal er komende seizoen weer prachtig gekleed is. Marc en Corina bedankt!

 

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

hallenmasters left banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.