Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Als veteranen hebben we wederom een legendarische jaarvergadering gehad onlangs. De notulen van deze vergadering moeten absoluut met de gehele vereniging gedeeld worden. Verplicht leesvoer voor eenieder die hongerig is naar succesverhalen op het gebied van leiderschapsskills en  managementvaardigheden. Klik op de 'lees meer' link om de documenten te openen. De 2e pdf is een bijlage bij de eerste. 

Verslag:

lees het verslag knop 200

Governance structuur veteranen 2018

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.