Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Vanaf nu is in de uitbouw van de kantine een koffiehoek ingericht. Voor slechts 1 euro tap je zelf een heerlijk kopje koffie. Zo kun je tijdens de wintermaanden toch even op temperatuur komen als de kroost aan het trainen is.
De koffiehoek is alleen geopend als de kantine gesloten is.
Graag gepast betalen, dus losse euro's meenemen, afrekenen doe je namelijk zelf in het witte geldkistje.

Prijsvraag.

Nu zijn we natuurlijk ook op zoek naar een unieke, gepaste, treffende naam voor deze koffiehoek. Mail je voorstel met je naam naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met als onderwerp 'prijsvraag koffiehoek'. De winnaar wordt bekend gemaakt op zaterdag 25 november tijdens het Sinterklaasfeest. De winnaar krijgt ook persoonlijk bericht.
Prijs: 1 zoepkaart met bijbehorend schoteltje snacks + eeuwige roem.
Namens de sponsoren: Succes!

 rksv de ster koffiehoek2

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.