Overig Ster nieuws

Beste ouders, lieve kinderen. 
Sint komt binnenkort weer naar Nederland om zijn verjaardag te vieren. 
Op zaterdag 25 november zal sinterklaas en zijn zwarte pieten naar de kantine van De Ster komen om een klein feestje te vieren. Het feest is bedoeld voor alle spelertjes van de JO6, JO7, JO8 en JO9. Eventuele broertjes, zusjes en ouders zijn natuurlijk ook van harte welkom. De spelertjes van de JO6, JO7, JO8 en JO9 krijgen een geschenk. Dus broertjes en zusjes krijgen een zakje chips. Zaterdag 25 november van 13.30uur tot 16.00u barst het feestje van de sint en zijn pieten los.. 
Samen met jullie team en trainer mogen jullie bij de sint komen.. Om een liedje te zingen…of iets anders.. 
Met vriendelijke groeten, Sint en Piet

hallenmasters left banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.