Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

De bijzondere vorm van voetbal 'Walking Football' is verplaatst naar de ochtend. Voortaan wordt er op maandagochtend van 10 - 11 uur getraind waarna aansluitend gedoucht kan worden en met een kopje koffie, thee of iets fris afgesloten wordt. Wil je meer weten, meedoen of gewoon eens komen kijken wat het allemaal inhoud? Kom dan gerust tijdens een training een kijkje nemen. Wie weet is het ook iets voor u.
Kijk voor meer info ook een hier;
Walking Football bij De Ster
Het Team

 rksv de ster walking football 2018 2x500

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.