Overig Ster nieuws

Er wordt heel wat geklust bij de Ster, elke week weer opnieuw. Het complex wordt door de 'Wirkploog' tiptop onderhouden en dat willen zij graag blijven doen. Daar is alleen veel gereedschap voor nodig. Heb jij thuis nog ergens gereedschap liggen waar je niets meer mee doet of dubbel hebt? Misschien wil je het aan De Ster schenken zodat de 'wirkploog' er mooie dingen mee kan maken. 
Neem klein gereedschap gewoon mee en geef het af bij het jeugdsecretariaat en als je grote of zware dingen hebt (kruiwagen, bankschroef, werkbank etc) maak dan een afspraak, dan komen we het ophalen.
Namens de 'Wirkploog' heel erg bedankt!

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.