Overig Ster nieuws

De Soccer Challenge zit er weer op, de scholen zijn begonnen en ook de trainingen gaan weer van start. Er gebeurt zo veel aan het einde van je schoolvakantie dat je haast zou vergeten wat je allemaal gedaan hebt. Daarom als mooie herinnering aan een week vol spel en sportiviteit en nieuwe vriendschappen de foto's van de voetbalweek.

Download wat je wil bewaren en deel de link met iedereen.

https://rksvdester.stackstorage.com/s/ua6FhutcD9ZUsKJ

Team Compleet Poster

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.