Overig Ster nieuws

Tijdens de open dag bij voetbalvereniging RKSV De Ster op zondag 10 september a.s. is er bijzondere aandacht voor het meidenvoetbal. Voor de meisjes en dames is er vanaf 10:30 uur tot 12:30 uur o.a. een proeftraining voor de leeftijdscategorie MO13 en MO15 (meisjes onder 13 en 15 jaar). Om het feestje compleet te maken wordt er ook een zumba clinic gegeven om op die manier de conditie te peilen. DJ's zullen de muziek verzorgen en de voetbalmeiden weten de gezelligheid zelf prima in te vullen. Dit is een uitstekend moment om eens vrijblijvend kennis te maken met meisjesvoetbal én de altijd uitstekende sfeer te proeven bij RKSV De Ster. Je mag alles vragen en krijgt ook meteen een rondleiding door het gebouw zodat je je er snel thuis zal voelen. Kom, kijk en doe mee tijdens de vriendinnendag op zondag 10 september.

 vriendinnendag17

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.