Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Dinsdagochtend 18 juli 2017 bereikte ons het trieste nieuws dat Sjeng van Kan - omringd door zijn naasten-  op 86 jarige leeftijd is gestorven. Het afscheid van Sjeng kwam niet onverwacht maar het verdriet is daarom niet minder. We verliezen met Sjeng immers een groot Sterman; Hij was decennia lang kartrekker van de supportersclub, voorman van de Wirkploog en altijd op of rond de velden te vinden. Maar bovenal was Sjeng het trotse boegbeeld van een echte Ster familie. Bestuur, leden en supporters dragen dit verlies samen met hen.

Sjeng rust nu maar. Jouw Ster zal altijd stralen. 

sjang van kan site

 


 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.